Michaela

Hoci som moje prsia milovala, túžila som po plnšom a prirodzenom tvare. Jediná vec, ktorá je nepríjemná, je kompresná podprsenka. Inak je všetko v najlepšom poriadku.

Skrolujte nižšie

Celý príbeh

O augmentácii som už nejaký čas uvažovala. Hoci boli moje prirodzená prsia malé, za to, že zvládli dojčiť dve deti som ich milovala. Vedela som, že chcem plné prsia, ktoré budú vyzerať prirodzene a že chcem implantát vložiť cez dvorce, aby pigmentácia zakryla jazvy. O všetkom ostatnom som sa radila s lekárom. 

Výber implantátu

Vybrala som si implantáty B-Lite. Presvedčila ma ich hmotnosť nižšia o 30 % v porovnaní s inými implantátmi, sú mäkšie a prirodzené na dotyk a ako bonus jediné „nevadia” pri mamografickom vyšetrení. 

Výber lekára

Pri výbere som vôbec neriešila cenu, som toho názoru, že v týchto veciach sa neoplatí šetriť. Rozhodla som sa pre MUDr. Daniela Mládeka, ktorý je primárom nitrianskej kliniky Avelane. Počas konzultácie mi pán primár vysvetlil všetko, čo som o operácii chcela a potrebovala vedieť. Navrhol mi okrúhle implantáty s objemom 365 ml, ktoré vložil pod sval. Odporúčam vybrať si operatéra, ktorému dôverujete a na konzultácii sa nebojte opýtať všetko, čo vás zaujíma. Ide predsa o vaše telo. 

Priebeh operačného dňa

Na kliniku som prišla ráno o siedmej. Osprchovala som sa a navliekla som si sťahovacie pančuchy (prekvapivo sú vemi sexy:-)). S anesteziológom sme si prešli anesteziologický dotazník a prešli sme si celý priebeh celkovej anestézie. Nasledoval nákres operačného poľa a posledný rozhovor s pánom doktorom pred operáciou. 

Na operačnú sálu ma priviezli o 11:00. Po „náladovke” zo mňa opadol stres. Po operácii som ešte dve hodiny pobudla na pooperačnej izbe a potom ma už presunuli do mojej izby. Samotná operácia prebehla bez komplikácií. Prekvapila ma informácia, že napriek tomu, že už rok nedojčím, z mliečnych žliaz ešte vytiahli mlieko. 

Po operácii 

Po augmentácii som nemala žiadne bolesti, cítila som len tlak na hrudi a nevoľnosť po anestézii. Na ďalší deň som sa cítila lepšie, ale aj tak som musela ležať a odpočívať. To som si celkom užila, keďže dcérke sa prerezávajú zúbky a spánku mám nedostatok. 

Pred odchodom z kliniky ma ešte skontroloval pán primár a vytiahli mi drény. Po poučení o pooperačnej starostlivosti ma pustili domov. 

Rekonvalescencia po augmentácii

Momentálne som 8 dní po operácii. Bolesti nemám, menej komfortná je len kompresná podprsenka, ktorá ťahá a škriabe. Ale to je našťastie jediná menej príjemná súčasť celej augmentácie. Ďakujem celému tímu za moje dokonalé prsia. 

Celý príbeh Michaely si prečítajte na portály Aesthetic.sk

Články, ktoré by sa vám mohli páčiť...

Nezmeškajte žiadnu
z našich noviniek

Prihláste sa do odberu noviniek POLYTECH, aby vám už nič neušlo.