Janka, 40

Hoci som nikdy nemala pocit menejcennosti, s B-Lite sa skrátka cítim žensky. Áno, som ješitná, neprejdem okolo zrkadla bez toho, aby som sa nepousmiala.

Skrolujte nižšie

Celý príbeh

Trvalo to 17 rokov, kým vo mne dozrelo rozhodnutie nechať si zväčšiť prsia. Celý život aktívne športujem, takže mi menšie prsia vyhovovali. Po štyridsiatke sa však žena na seba začne dívať akosi inak. A tak som pred dvoma rokmi začala o tejto téme viac googliť. Spätne neľutujem, že som so zákrokom čakala tak dlho. Na niektoré rozhodnutia treba čas. 

Výber implantátu a chirurga

Pre mňa bola hmotnosť implantátu dôležitá. Aktívne športujem a pri mojej výške 184 cm som mala tendenciu hrbiť sa, preto som sa bála akejkoľvek hmotnosti navyše. Do oka padli B-Lite. Cez ne som sa dostala k MUDr. Boháčovi. Hneď som z neho mala pocit, že jemu by som si pod nôž rozhodne ľahla. Recenzie mal veľmi dobré, prácu precíznu, dala som na prvý dojem a chirurg bol vybratý. 

Prvá konzultácia

Mala som už celkom jasnú predstavu o tom, čo chcem. Bála som sa iba toho, že mi pán doktor odporučí niečo iné a ja budem musieť robiť kompromisy. Mojím jediným želaním bolo, aby boli prsia prirodzené a samozrejme pekné. Veľmi ma potešilo, keď mi pán doktor navrhol B-Lite s veľkosťou plus mínus 300 ml, teda presne ten istý typ a veľkosť implantátu, ktorý som si vybrala sama. 

Operácia

Pred zákrokom som bola nervózna, ale pán doktor mal moju plnú dôveru. Všetko prebehlo rýchlo a bez komplikácii. Jediný problém po narkóze bol neskutočný hlad :-) Počas korony sa nedalo poriadne nikam ísť, takže som pobyt na klinike vítala ako príjemnú zmenu a možnosť stretnúť nových ľudí. Po operácii som mala bolesti ako pri poriadnej svalovici, ale dalo sa to zvládnuť. A keď mi prvýkrát zložili obväzy, skoro som plakala. Ja som mala prsia. A boli krajšie, ako som si vôbec vedela predstaviť. 

Rekonvalescencia

Prvé dva dni doma som takmer prespala, prvé noci boli mierne nepohodlné. 15 dní od operácie som sa cítila v pohodičke. Prsia boli ešte trochu tvrdšie, chrasty po reze už takmer neboli. Cítila som ťah, predsa len, aj koža sa musí prispôsobiť. Na začiatku som sa bála poriadne vystrieť, mala som pocit, že moje prsia sú krehké a že mi odpadnú :-) Toto som už našťastie prekonala. 

Návrat k športu

Po dvoch mesiacoch od operácie som začala znovu cvičiť. Horné partie som šetrila a nerobila som žiadne poskoky ani švihadlo. Tie som pridala až po troch mesiacoch. S ničím som sa neponáhľala, počúvala som svoje telo, kam ma pustilo. 

Výsledok

Musím skonštatovať, že implantáty B-Lite vôbec necítim ako príťaž, mám pocit, akoby som ich mala odjakživa. Čo je podstatné, širšie okolie si nič nevšimlo, takže prsia naozaj vyzerajú prirodzene. Za to mne všetko oblečenie neskutočne sedí. Plavky a spodné prádlo mám vyplnené, v športových podprsenkách vyzerajú prsia krásne. Celá postava sa zosúmernila. 

Na záver

Jednoznačne by som do toho išla znova. Fotka po operácii hovorí za všetko. Nepotrebovala som ocenenie partnera alebo okolia. Urobila som to len sama pre seba. Bola to posledná bodka k spokojnosti. Hoci som nikdy nemala pocit menejcennosti, s B-Lite sa skrátka cítim žensky. Áno, som ješitná, neprejdem okolo zrkadla bez toho, aby som sa nepousmiala. To mi vždy spraví deň. Ďakujem POLYTECH za skvelý produkt. 

Články, ktoré by sa vám mohli páčiť...

Nezmeškajte žiadnu
z našich noviniek

Prihláste sa do odberu noviniek POLYTECH, aby vám už nič neušlo.