Alex, 27

Zo začiatku som mala obavy, potom som sa začala tešiť a teším sa doteraz. Aj keď zle zvládate bolesť, dá sa to vydržať. A výsledok za to stojí!

Skrolujte nižšie

Celý príbeh

Už od sedemnástky som túžila po väčších prsiach. Trvalo to až 10 rokov, kým som sa odhodlala. Na začiatku som sa veľmi bála bolesti a narkózy. Túžba po krajších prsiach bola silnejšia a tak som to nakoniec prekonala. Augmentáciu som absolvovala v eveclinic v Bratislave, operoval ma MUDr. Jozef Fedeleš. S jeho prístupom a prístupom celého tímu som bola spokojná. 

Po operácii

Najväčšie bolesti som mala asi tri dni po operácii, potom sa to zlepšilo. Bola som pripravená na to, že to bude ďaleko horšie, keďže mám nízky prah bolesti. Teraz môžem zhodnotiť, že sa to dalo vydržať. Niekoľko týždňov ma pobolieval chrbát, ale aj tieto bolesti postupne celkom ustúpili. Najťažšie bolo pre mňa spať na chrbte, ale aj to sa dá zniesť. 

Výsledok

Keď som prekonala strach, začala som sa tešiť a z výsledku sa teším doteraz. Aj priateľ je spokojný. Z vlastnej skúsenosti môžem zákrok odporučiť všetkým ženám, ktoré váhajú. Určite do toho choďte, budete sa vo svojom tele cítiť výborne. Stojí to za to. 

Články, ktoré by sa vám mohli páčiť...

Nezmeškajte žiadnu
z našich noviniek

Prihláste sa do odberu noviniek POLYTECH, aby vám už nič neušlo.