Veronika, 25

Moje prsia majú teraz objem, pôsobia krásne, žensky, jazvy sa krásne hoja, sú ešte trošku červenšie, inak sú prsia veľmi mäkké, citlivé sú tak štandardne ako moje.

Skrolujte nižšie

Celý príbeh

Už od osemnástky som uvažovala nad zväčšením pŕs a trvalo to sedem rokov, kým som sa ju naozaj rozhodla podstúpiť. Mala som malú veľkosť, väčšinou som nosila podprsenky s push up efektom. Ľutujem len to, že som sa na tento krok neodhodlala skôr. Operáciu som dlho odkladala kvôli peniazom, čakala som na ideálny čas, kedy operáciu absolvovať a obdivovala ženy, ktoré už majú upravené prsia. Snívala som o ženskej postave, sebavedomí a väčšej radosti pri výbere oblečenia a spodného prádla. 

Výber lekára

Výber lekára som vnímala ako dôležitý krok, s jeho výberom som si dala na čas. Hľadala som čo najviac dostupných informácii o operácii, čo ma čaká po nej, aké sú možnosti implantátov a ako veľmi sa líšia. Potom som hľadala plastických chirurgov, ktorí sa na augmentáciu špecializujú. Prečítala som veľa recenzií a pýtala som sa kamarátok. Môj vytúžený lekár patril k elite, čomu zodpovedala cena a dlhšia čakacia doba na zákrok. Po troch konzultáciách u troch lekárov som dala na odporúčania kamarátok a vybrala som si MUDr. Tršku. Komunikovalo sa s ním výborne, poradil mi a bol ochotný, keď som sa ho na čokoľvek pýtala. 

Výber implantátu

O implantátoch som sa veľa dočítala na rôznych weboch, pýtala som sa lekárov, s akými implantátmi majú dobré skúsenosti. Konkrétne značku POLYTECH mi priamo odporučil MUDr. Trška. Zaujalo ma, koľko rôznych veľkostí, tvarov, profilov a rôznych štruktúr značka ponúka a tiež odľahčená verzia implantátov. Poznám nemeckú kvalitu, takže to, že sa implantáty vyrábajú v Nemecku bolo plusom. Nakoniec som si vybrala okrúhle implantáty  POLYTECH MEME THS. 

Veľkosť pre mňa

Veľkosť som konzultovala s doktorom, aby proporčne vybral veľkosť ideálnu k môjmu telu, elasticite kože, veľkosti pŕs pred operáciou, ale aj aby boli viditeľné. Spoločne sme vybrali implantáty 315 ml a 360 ml s vysokým profilom. Moja túžba sa naplnila nad očakávania. Je to obrovská zmena a s výberom implantátov a aj veľkosti som nesmierne spokojná. Teraz mám pekné dvojky. 

Veronika POLYTECH PRED A PO

Rekonvalescencia

K aktivitám po operácii som sa vracala pomaličky, do práce (office) som začala chodiť po 3-4 týždňoch od operácie. So športom začínam tak sporadicky, po 6 týždňoch od operácie sa mi ešte ťažko plávalo a určité práce v domácnosti tiež ešte nemôžem robiť. Každým týždňom je to lepšie, ale idem na to pomaly, nech prsia radšej pekne sadnú. Hojenie bolo takmer bez bolesti, iba trochu pocity tlaku. Vadilo mi len spanie na chrbte. 

Na záver

Ostatným ženám by som odkázala, aby sa nebáli a odhodlali sa, je to jedna z najlepších investícii, akú môže žena urobiť pre svoju vlastnú pohodu. Postava sa krásne ukáže, nebudú obmedzenia v obliekaní a kúpe spodného prádla, nehovoriac o zvýšení sebavedomia. Samozrejme, treba zvoliť vhodné implantáty a aj doktora. Ja som veľmi spokojná s výberom doktora a hlavne implantátov. 

Moje prsia majú teraz objem, pôsobia krásne, žensky, jazvy sa krásne hoja, sú ešte trošku červenšie, inak sú prsia veľmi mäkké, citlivé sú tak štandardne ako moje.

Články, ktoré by sa vám mohli páčiť...

Nezmeškajte žiadnu
z našich noviniek

Prihláste sa do odberu noviniek POLYTECH, aby vám už nič neušlo.