Simona, 34

Zákrok a rekonvalescencia prebehli bez najmenšej chybičky. Z veľkosti A som prešla na krásne D-čka.

Skrolujte nižšie

Moje meno je Simona, som hrdou mamou 3-ročnej dcéry a onedlho oslávim 34 rokov. Zväčšenie pŕs bol dlho môj sen. Teraz je realitou a nemohla som sa rozhodnúť lepšie.

Môj dekolt teraz skrášľujú implantáty B-Lite 320ml a 360ml, keďže som odjakživa mala jeden prsník menší. Takže z A-veľkosti košíkov som prešla na krásne ,,D-čka”.

Jasná a ľahká voľba lekára

Augmentáciu som podstúpila koncom roku 2020 u MUDr. Paliatku. Vybrala som si ho na základe odporúčania, pozrela som si jeho prácu s augmentáciou a presvedčilo ma aj to, že používa implantáty značky Polytech. Tie ma už predtým zaujali, keď som na internete dlhé roky sledovala články o augmentácii.

Naša konzultácia prebehla veľmi rýchlo

Vedela som presne, čo chcem. Prirodzené anatomické implantáty, prsia nie s úplne úzkou medzierkou, ľahké kvôli starším zraneniam chrbtice, vsadené pod sval a "žiadne gule pod bradou".:)

Simona si sama dlhú dobu o operácii čítala a sledovala rôzne premeny online. A tak zdieľanie svojho príbehu vnímala ako samozrejmosť so želaním, aby teraz ona pomohla iným ženám s rozhodnutím.

Do normálu som sa vrátila po týždni

Pán doktor mi poradil veľkosť a implantáty Polytech B-Lite. Veľmi veľa som o nich čítala a keďže boli novinkou so skvelými recenziami, bez váhania som sa rozhodla. Samotný zákrok a rekonvalescencia prebehli bez najmenšej chybičky. Do normálu som sa vrátila po týždni od operácie a po 2 týždňoch som bola naspäť v práci. Bolesti som nemala absolútne žiadne, iba som cítila tlak na prsiach, ako by som tam mala posadeného slona.

Ruky som však nedvíhala skoro štyri týždne, takže umývanie vlasov bolo naozaj komické.

Moje nové prsia sú....

Sú ľahučké, necítim ich dokonca ani pri spaní na bruchu a hlavne s podprsenkou alebo bez nej vyzerám rovnako žensky! Prsia si úplne sadli asi po troch mesiacoch a jednou z výhod B-Lite je kratší čas nosenia kompresnej podprsenky. Od operácie prešlo 5 mesiacov a prsia sú pevné a popritom dokonalo prirodzené. Nemenila by som ani typ implantátov a už vôbec nie značku a operatéra.

,,Nová spodná bielizeň, plavky, je to skvelé! Pána doktora Paliatku zbožňujem za túto úžasnú zmenu!”

,,Pán doktor mi splnil celoživotný sen jeho úžasnou prácou a dobre zvolenou značkou implantátov.”

Veľa výhod B-Lite je pre mňa úplnou topkou. Určite by som neváhala a išla znovu do augmentácie s Polytech B-Lite a doktorom Paliatkom. Som nesmierne vďačná za moje dokonalé prsia!

Články, ktoré by sa vám mohli páčiť...

Nezmeškajte žiadnu
z našich noviniek

Prihláste sa do odberu noviniek POLYTECH, aby vám už nič neušlo.