Sandy

Chcela som vždy výraznejšie prsia, proste veľké, pekné guľaté a nech sa to kľudne dá vidieť, že sú spravené.

Skrolujte nižšie

Sandy podstúpila už druhú augmentáciu prsníkov. Prvú operáciu absolvovala v 27 rokoch, no rozvinula sa u nej kapsulárna kontraktúra, bolo nevyhnutné implantát vymeniť. Na odporúčanie MUDr. Fedeleša si Sandy vybrala implantát s mikropolyuretánovým povrchom Microthane®, ktorý je z hľadiska výskytu kapsulárnej kontraktúry najbezpečnejší. Sandy sme položili niekoľko otázok a podelila sa s nami aj o fotografie. 

Akú veľkosť ste mali pri prvej augmentácii a akú veľkosť máte teraz?

Predtým som mala veľkosť 400 ml round inej značky a teraz mám 555 ml Microthane Extra high profile. 

Mali ste vo výbere implantátu jasno už pred konzultáciou s lekárom, alebo ste dali na jeho odporúčanie?

Myslím, že každú jednu myšlienku som zdielala s pánom doktorom Fedelešom, ktorý bol vždy veľmi ústretový a ochotný. Jedno som vedela istotne, že chcem odľahčené implantáty B-Lite a samozrejme aj väčšie, ktoré mi do povedomia dostala moja kamarátka. Po konzultácii pán doktor vybral veľkosť, profil a hlavne povrch. 

Túžili ste skôr po prirodzenosti alebo po exponovanom poprsí?

Už pri prvej operácii som presne vedela, ako si to predstavujem. Chcela som vždy výraznejšie prsia, proste veľké, pekné guľaté a nech sa to kľudne dá vidieť, že sú spravené. Som na to hrdá a taktiež som s nimi nesmierne šťastná a spokojná. 

Splnila operácia vaše predstavy?

Teraz sú moje prsia o dosť väčšie, na dotyk pevnejšie, krásne blízko seba a pekne vysoko, sú presne také, po akých som túžila. Takže áno, operácia splnila moje očakávania. 

Po operácii: výmena implantátov, B-Lite 555 ml, extra high profile

Nie ste spokojné s tvarom či objemom poprsia? Odľahčené implantáty B-Lite majú až o 30 % nižšiu hmotnosť ako bežné implantáty, preto ani pri väčšom objeme predstavujú menšiu záťaž pre chrbticu, pokles pŕs a riziko pooperačných komplikácií. Povrch Microthane® z mikropolyuretánovej peny znižuje riziko kapsulárnej kontraktúry a zabezpečuje stabilitu implantátov. Doprajte si krivky, po akých túžite. 

Recenzia B-Lite

Keďže po prvej operácii som mala kapsulektómiu, v mojom prípade mohla byť jediná voľba B-Lite s povrchom Microthane®. 

Články, ktoré by sa vám mohli páčiť...

Nezmeškajte žiadnu
z našich noviniek

Prihláste sa do odberu noviniek POLYTECH, aby vám už nič neušlo.