Natt, 24

Prirodzené prsia nie sú pre mňa. Hoci mám dvojnásobný objem ako pri prvej operácii, váhovo necítim rozdiel. Pán doktor sa nemýlil, že implantáty
B-Lite budú pre mňa ideálne.

Skrolujte nižšie

Celý príbeh

Volám sa Natt vo svojich 24 rokoch som absolvovala už druhú augmentáciu pŕs. Pred prvou aj druhou operáciou som mala veľkosť B, teraz sa teším z veľkosti F. Nemôžem sa dočkať, kým si oblečiem všetky nádherné podprsenky. Pred prvou operáciou som snívala o väčších prsiach. Výber padol na anatomické implantáty s objemom 330 mililitrov. Výsledok bol super, prsia boli celkom prirodzené, veľa žien by mi ich mohlo závidieť, no ja som cítila, že to nie je ono. Prirodzené prsia sú pekné, ale nie pre mňa. Stále som nosila podprsenku, aby prsia vyzerali ešte väčšie. Mám rada extravaganciu, snívala som o prsiach s fake look. Takže som sa rozhodla pre ďalšiu operáciu. 

Natt po Reaugmentácii s implantátmi POLYTECH B-Lite 615 ml

Výber lekára a implantátu

Keď som začala pátrať na internete, natrafila som na práce MUDr. Fedeleša. Mal dobré recenzie a celkovo sa mi jeho práca páčila. Prišla som s tým, že chcem väčšie a okrúhlejšie implantáty. Snívala som o prsiach s fake look a väčším objemom. On mi odporučil implantáty B-Lite, vysvetlil mi všetky výhody a povedal, že budú pre mňa ako stvorené. V tomto sa naozaj nemýlil. Viacerí ľudia z môjho okolia mi hovorili, že tak veľké implantáty budú veľmi ťažké. Som milo prekvapená, že hoci mám teraz takmer dvojnásobný objem implantátov, váhovo vôbec nepociťujem rozdiel oproti tým, čo som mala predtým. 

Výsledok operácie

Hoci kvôli väčšiemu objemu musím nosiť kompresnú podprsenku dlhšie, už teraz milujem výsledok operácie. Moje nové prsia úplne splnili moje očakávania, pán doktor Fedeleš odviedol naozaj skvelú prácu. S výsledkom sa rada podelím so všetkými ženami, ktoré nad augmentáciou rozmýšľajú. 

Reakcie okolia

Reakcie na moje nové prsia sú len pozitívne. Aj keď je to celkom veľký implantát, dokonale sedí na moju postavu. 

Milé starosti

S novými prsiami pribudla taká milá „starosť”. Mám malý obvod pod prsiami a veľký cez prsia, takže podprsenku vo svojej veľkosti nekúpim všade. No keď nájdem podprsenku na mňa, vyzerá to dokonalo. 

Video

Články, ktoré by sa vám mohli páčiť...

Nezmeškajte žiadnu
z našich noviniek

Prihláste sa do odberu noviniek POLYTECH, aby vám už nič neušlo.