Diana

Chcela som prirodzený výsledok, ktorý na prvý pohľad nebude kričať čau mám silikóny. Nech sú stále také, ako sa povie do ruky, proste decentné.

Skrolujte nižšie

Diana patrí medzi odvážne ženy, ktoré sa rozhodli využiť medicínu na zdokonalenie svojho tela a získaniu dobrého pocitu. O jej motivácii, rozhodnutí, samotnej operácii a pooperačnom režime nám porozprávala niekoľko mesiacov po operácii. 

Pred operáciou

Diana, koľko rokov ste mali, keď ste sa rozhodli pre zväčšenie pŕs a aký bol dôvod?

Nikdy som nad tým nerozmýšľala ako nad reálnou možnosťou, keďže ako študentka som nemala financie. Po škole som nad tým začala reálne uvažovať a rok na to som absolvovala operáciu. A dôvod? S tvarom pŕs som bola spokojná, no túžila som po väčšom objeme a plnom dekolte. 

Aká bola vaša veľkosť pred operáciou a aká je vaša veľkosť teraz?

Veľkosť pred operáciou A,  po operácii mám veľkosť C-D.

Diana pred operáciou

Mali ste pred operáciou z niečoho strach či obavy, napríklad z reakcie okolia?

Mala som strach z výsledku. Že prsia nebudú vyzerať prirodzene, že to nebudú moje prsia. Veľký strach som mala z celkovej operácie, dovtedy som nikdy nebola v narkóze ani v nemocnici. Čo sa týka okolia, niektorí ľudia ma odhovárali, no na druhej strane ma viac ľudí aj podporovalo. 

Nezvažovali ste zväčšenie pŕs absolvovať až po tehotenstve?

Nie, chcela som mať pekné prsia už pred bábätkom a užívať si ich čo najdlhší čas či už pred alebo po deťoch. 

Ako ste si vybrali lekára a na základe čoho ste sa rozhodli pre toho konkrétneho?

Skoro všetko som čerpala z Modrého koníka, pozerala som hlavne fotky a na základe nich som vybrala lekára, ktorého práca sa mi páčila. Mala som vybratých dvoch lekárov a u oboch som bola na konzultácii. Z mojej druhej konzultácie som mala hrozný pocit, hoci aj tento lekár je veľký odborník, no ako človek mi nesadol. Po rozhovore s pánom doktorom Koperniechom som vedela, že to bude môj lekár. Má veľmi ľudský prístup, všetko zrozumiteľne vysvetlí a je ochotný sa vám venovať aj mimo konzultácie, či už pred operáciou alebo po nej. Je naozaj dôležité si vybrať lekára, ktorému budete veriť. 

O výbere implantátu ste mali jasno už pred operáciou? Kde ste hľadali informácie?

Mala som jasnú predstavu o výsledku. Podľa toho sme s lekárom vybrali implantát, ktorý bude najlepší. Informácie som našla na internete a následne u lekára. 

Poviete nám viac o tej predstave?

Chcela som prirodzený výsledok, ktorý na prvý pohľad nebude kričať čau mám silikóny. Nech sú stále také ako sa povie, do ruky, proste decentné. Že keď budem chcieť, aby boli vidieť, ale aby tiež boli nenápadné.

Po operácii

Ako ste sa cítili bezprostredne po operácii?

Hneď ako som sa zobudila po operácii mi prsia vôbec nezavadzali, necítila som žiadny tlak na hrudi a mala som pocit, že mi také prsia mali nárast od prírody, že toto je tá moja veľkosť, nie to pred tým 😁.

Diana pred (hore) a po operácii (dole), POLYTECH 280 ml, anatomické implantáty

15 dní po operácii

Pätnásty deň po operácii sú prsia každý deň iné. Raz je jedno väčšie, raz druhé, jeden deň ide jedno viac do strany, druhý deň druhé. Občas nejaké to pichnutie, ťahanie, ale nie je to nič strašné.  Zatiaľ som veľmi spokojná.

6 týždňov po operácii

Prsia už skoro vôbec necítim. Spávam na boku takmer dva týždne, pokojne by som si ľahla aj na brucho. Jeden prsník trochu uteká, ale nevadí mi to, som spokojná. Páčia sa mi čoraz viac, ako mäknú. 

Ako ste zvládali obdobie po operácii? Čo vás najviac obmedzovalo?

Po operácii som dodržiavala kľudový režim, ale snažila som sa fungovať normálne. Opatrne som pomáhala v domácnosti, bolo mi tak lepšie, ako keby som mala iba ležať, keď som mala minimálne bolesti. Najviac ma obmedzovalo spanie na chrbte a bolesť chrbta. 

Ako by ste svoje prsia opísali teraz?

Moje prsia majú teraz ideálnu veľkosť, sú mäkké a prirodzené. Implantáty necítim, jazvy pekne blednú a ich citlivosť sa pomaly vracia.

Ako ste spokojná s výsledkom?

Myslím, že s výsledkom som spokojná na 95 %. Nechcela som jazvy okolo bradaviek už pred deťmi,  takže nové prsia nie sú dokonalé, ale to neboli ani pred operáciou. Sú úplne ako moje prsia pred tým, ale majú objem. Preto nie som spokojná na 100 %, iste chápete, ako to myslím. Vždy je čo vylepšiť.

To je veľmi realistický pohľad na výsledok. Podľa fotiek vaše prsia vyzerajú úžasne. 

Presne tak sme ich zhodnotili aj s lekárom. Ten, kto na ne nepozerá s kritickým okom ako my, rozdiel si nevšimne. Tým, že to toľko riešite a pozeráte všetky fotky a neustále sa skúmate, rozdiel jednoducho vidíte. Ten, kto nevie, aké som mala prsia pred operáciou, ani nebude vidieť, že som na nejakej bola a nieto ešte nejaký rozdiel 🙂. 

Čo by ste odkázala ostatným ženám, ktoré nad operáciou uvažujú?

Ostatným ženám chcem odkázať, aby nečakali, nebáli sa a hlavne zvážili, akého lekára si vyberú.

Články, ktoré by sa vám mohli páčiť...

Nezmeškajte žiadnu
z našich noviniek

Prihláste sa do odberu noviniek POLYTECH, aby vám už nič neušlo.