Denisa, 40+

“Moje prsia majú pekný slzičkový tvar, na pohmat sú mäkké, no zároveň pevné.

Skrolujte nižšie

Volám sa Denisa a o zväčšení poprsia som snívala viac ako 10 rokov. Po operácii som túžila od 30-tky, no priznám sa, že na to, aby som ju podstúpila, som potrebovala okrem iného aj podporu od partnera a rodiny, keďže som v tom čase už bola matkou 2-ročnej dcéry. Keď som prvýkrát nahlas vyslovila, o čom uvažujem, partner ma vysmial a rodičia nechápavo krútili hlavou. Tak som zhasla a ďalej len tajne snívala.

Prešlo neuveriteľných 10 rokov

Zmenila som prácu, presťahovala sa, postavila dom, vybudovala kariéru, vymenila chlapa a vyslovila svoj plán nahlas po druhýkrát. Partner bol za, dcéra ma podporila a moji rodičia to akceptovali. Bolo rozhodnuté – idem na to! Zosúladila som pracovné povinnosti, domáci režim a 19. novembra ráno o 6:30 sedela v čakárni. Ten dátum bol pre mňa magický nielen numericky.

,,Mojou prioritou pri výbere boli vysoká kvalita a široká škála možností implantátov a výborné referencie plastického chirurga. Cena v tomto prípade nehrala žiadnu úlohu, nejedná sa predsa o manikúru či melír.”

Rozhodla som sa nemiešať sa do výberu značky a veľkosti. Vedela som, že dôležitý je v prvom rade zodpovedný výber lekára, ktorému sa zverím do rúk. Skvelé recenzie - komerčné i odborné, prístup asistentky pána MUDr. Boháča a výsledky jeho práce hovorili samé za seba. Na konzultácii som prezentovala svoju predstavu, absolvovala som potrebné vyšetrenia a na základe toho mi pán doktor Boháč odporučil implantáty POLYTECH okolo 300 ml.

Pocity po zákroku

Keďže mám kvôli aktívnemu cvičeniu dosť silnú muskulatúru a menej podkožného tuku, prvý mesiac boli moje prsia akoby opuchnuté a pevné. Mäknúť a sadať začínali postupne. Keď opuch ustúpil, stále boli prsia na dotyk tvrdé, jedno viac, druhé menej. Ale všetko postupne a relatívne rýchlo sadalo do normálu, implantáty perfektne sadli tak cca rok od operácie.

,,Po roku sú už „moje“ a vôbec nevnímam implantát ani pri behu či inom cvičení.”

**FOTO - hneď po operácii

Pooperačný režim

Prvé 3 - 4 dni boli náročné a potrebovala som pomoc partnera hlavne pri sadaní a vstávaní z postele či odvozu autom. Kým som mala ešte zavedené dreny, bolo to náročnejšie ale po ich odstránení sa to zlepšovalo šup šup. Po týždni som sa musela krotiť v aktivitách, pretože telo chcelo a vládalo, ale hlava držala ochrannú ruku nad pooperačným stavom. Po 2 týždňoch som, okrem elastickej podprsenky, nevnímala žiadne obmedzenia ani problémy. Jazvičky som si prekrývala silikónovými náplasťami a sú takmer neviditeľné.

5.mesiac po už vo fit forme, len tak na ľahko

Moje prsia sú presné také, aké majú byť

Som veľmi spokojná s výsledkom. Moje prsia majú optimálnu veľkosť a plnosť vzhľadom k postave (hmotnosť,výška, typ). Majú pekný slzičkový tvar, na pohmat sú mäkké, no zároveň pevné. Umožňujú mi variabilitu v typoch podprseniek s výstužou, bez výstuže, braletky, bardotky či žiadne a neobmedzujú v aktivitách.

7. mesiac v podprsenke / bez podprsenky

,,MUDr. Boháča a jeho profesionálny tím by bolo treba naklonovať, aby každá žena dostala takú skvelú starostlivosť, pozornosť a prístup.”

Momentálne ubehlo 2 a pol roka od zákroku. Ak by som sa mala znovu rozhodnúť, bez váhania by som do toho išla znova s rovnakou voľbou, od lekára, cez produkt (model, značka implantátu) až po veľkosť.

Články, ktoré by sa vám mohli páčiť...

Nezmeškajte žiadnu
z našich noviniek

Prihláste sa do odberu noviniek POLYTECH, aby vám už nič neušlo.